2018/2019. tanév

  • November 15. Megyei Népdaléneklő Verseny

-Jakab Attila 2b. I. hely

-Kotormán Barka 2b. II. hely

 

  • November 15. Iskolai mesemondó verseny-II. korcsoport

-Majzik Alex 1a. I. hely

-Szalai Krisztina 1a. II. hely

-Koncz Dorka 1b. III. hely

-Berecz Emese 1b. IV. hely

-Markó-Martonosi Szófia 2b. V. hely

-Szép Írisz 1b. Különdíj

 

  • November 14. Iskolai mesemondó verseny-I. korcsoport

-Körtvélyessy Lőrinc 3b. I. hely

-Hamvas Klára 3a. II. hely

-Dora-Tóth Péter 3b. III. hely

-Albert Lujza 3a. IV. hely

-Timár Zsófi 3a. V. hely

-Berecz Júlia 4b. Különdíj

 

  • Október 3. Hiszk-faktor

-Kotormán Barka 2/b. és Szejke 5/a. I. hely

2017/2018. tanév

  • Május 29. Nyíregyháza-MatekGuru Matematika csapatverseny

-Balázs Viktória, Timár Zsófi, Balázs Ádám, Bánfi Tamás 2/a. IX. hely

 

  • Május 17. Nyíregyháza-"Rigó énekeljen" Környezetvédelmi csapatverseny

-Berecz Júlia, Hegyes Dorka, Nagy Nimród, Vandersein Sámuel 3/b. VI. hely

 

  • Május 12. XXV. Állattenyésztési Napok-Versíró verseny

-Bánfi Tamás 2/a. III. hely


  • Május 11. Hajdúböszörmény-Mazsi Matek Országos matematikaverseny

-Bánfi Tamás 2/a. és Dora-Tóth Péter 2/b. IX. hely

 

  • Május eleje V. Földi János Természettudományi Verseny

-Berecz Júlia 3/b. II. hely

 

  • Április 27. Gyula-Országos Bibliai Történetmondó Verseny

-Bacsa Dorka Éva 4/a. - I. hely

-Takaró László 1/a. - IV. hely


  • Április 27. Vésztő-Református Iskolák Országos Labdarúgó Bajnoksága

-felső tagozatos csapat IV. hely

Csapattagok: Balázs Benedek 6. o., Terbán Vanessza, Pap Evelin, Kis Martin 7. o., Benák Ede, Paku András, Kovács Attila, Virág Bence, Oláh János 8. o.

 

  • Április 26. Országos Logikaverseny

-Dora-Tóth Péter 2/b. 9. hely

-Bánfi Tamás 2/a. 15. hely

 

  • Április 26. Városi Levelező Matematikaverseny

-Gyovai Balázs 7. o. II. hely

-Benák Flóra 5. o. III. hely

-Kiszel Jennifer 5. o. V. hely

 

  • Április 20. Tiszántúli Református Iskolák Matematika Csapatversenye

-Szép Kristóf, Berecz Júlia, Sütő Ákos, Herczeg Viktória - I. hely

-Benák Adrián, Vanderstei Sámuel, Jáksó Gergő, Nagy Noel - V. hely

 

  • Április 18. Iskolai matematikaverseny

-I. hely Juhász Krisztián-Balázs Benedek 6. o.

-II. hely Nagy Máté-Varga Hunor 5. o.

-III. hely Kiszel Jennifer-Holler Anikó 5. o.

 

-I. hely Gyovai Balázs- Albert Aurél 7. o.

-II. hely Rácz Judit-Pap Brigitta 8. o.

-III. hely Benák Ede-Paku András 8. o.

 

  • Április 18. Történelem Szaktantárgyi Verseny

-Balázs Benedek 6. o. VI. hely

 

  • Április 18. Kis-Platán Városi matematikaverseny

-Körtvélyessy Lőrinc 2/b. IV. hely

-Kapás Kamilla 3/b. VI. hely

-Szép Kristóf 3/a. VII. hely

-Herczeg Viktória 4/b. VI. hely

 

  • Április 14. Foci Diákolimpia

-Felső tagozat I. hely

csapattagok: Terbán Vanessza, Pap Evelin 7. o., Benák Ede, Paku András, Oláh János, Kovács Attila, Virág Bence, Borbás Ákos 8. o.

 

  • Április 13. Atlétikaverseny

-Paku András 8. o. 1500 m - III. hely

 

  • Április 13. Iskolai Matematika verseny

-Barankai Luca 2/b-I. hely

-Körtvélyessy Lőrinc 2/b-II. hely

-Elek Bíbor 2/b-III. hely

-Lukácsa Lehel 2/b-III. hely

-Kapás Kamilla 3/b-I. hely

-Berecz Júlia 3/b-II. hely

-Szép Kristóf 3/a-III. hely

-Herczeg Viktória 4/b-I. hely

-Gál Emma 4/b-II. hely

-Huszár Eszter 4/a-III. hely

 

  • Április 7. Hátgerinc kupa-úszóverseny

-Debreceni-Beretzk Gellért 1/a.-III. hely


  • Április 6-7. XIV. Széchy Tamás Emlékverseny-Református Iskolák Országos Úszóversenye

-Szatmári Máté 5. o. 50 m gyors-I. hely

-Szatmári Máté 50 m mell-I. hely

-Szatmári Máté 50 m hát-IV. hely

-Szatmári Máté 50 m pillangó IV. hely

-Kis Martin 7. o. 50 m pillangó-IX. hely

-Kovács Botond 4/a 50 m gyors-X. hely

-4x50 m gyorsváltó-IV. hely

(Szatmári Máté 5. o., Jáksó Gergő, Oláh Máté Levente, Kovács Botond 4/a)

-4x50 m gyorsváltó-VI. hely

(Bacsa Dorka Sára, Huszár Eszter, Jéga-Szabó Zsuzsanna, Patócs Hanna 4/a)

 

  • Április 6. Városi Helyesírási Verseny

-Kapás Kamilla 3/b-V. hely

 

  • Április 5. Foci Diákolimpia

-I. korcsoportos csapat-IV. hely

csapattagok: Gubacska Zsombor, Pányi Balázs, Tószegi Róbert, Schleifer Máté,

Csanki Csanád, Varga Szabolcs

 

  • Március 28-30. Miskolc Sakk Diákolimpia Országos Döntő

-Herczeg Zsófia 1/a-III. hely

-Herczeg Viktória 4/b-VI. hely

 

  • Március 25. Úszás Diákolimpia Országos Döntő

 

-Szatmári Máté 5. o. II. hely

 

  • Március 23. Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny

-Kotormán Barka 1/b - I. hely

-Forrai Flóra, Huszár Eszter, Kotormán Szejke 4/a - I. hely

-Ambrus Adél 5. o. - Arany minősítés

-Ördög Vince 4/b -Különdíj

-Gulyás András 2/b - Arany minősítés


  • Március Pangea Országos Matematikaverseny

-Benák Ede 8. o. 17. hely

 

  • Március 20. Péczely Attila Városi Népdaléneklő Verseny

-Forrai Flóra 4/a.-I. hely

-Kotormán Iringó 4/a.-II. hely

-Vásárhelyi violák - I. hely

(Kotormán Barka, Fenyvesi Luca, Jakab Attila, Molnár Csilla, Rácz Dorina, Tószegi Róbert)

-Daloló madárkák - II. hely

(Gulyás András, Búza Rita, Andréka Viktória, Égető Sándor, Szabó Nóra, Dora-Tóth Péter)

-Rózsafa-Különdíj

(Balázs Viktória, Hamvas Klára, Nowak Dominika, Manzák Rebeka, Vata Luca, Timár Zsófi)

-Búzavirágok - I. hely

(Bacsa Dorka Éva, Kovács Krisztina, Pál Kata, Joó Bíborka, Bugnó Vivien, Bányai Boglárka)

-Vásárhelyi vadvirágok - III. hely

(Bacsa Dorka Sára, Kovács Krisztina, Pál Kata, Joó Bíborka, Bugnó Vivien, Bányai Boglárka)

-Gyöngyvirágok - Különdíj

(Nagy Noel, Ördög Vince, Bajusz Netti, Bálint Ákos, Csipak bertilla, Benyhe Boróka)

-Százszorszépek - Különdíj

(Ambrus Adél, Bullás Gréta, Bozsér Laura, Molnár Lili, Varga Hunor, Laczi Dominik)



  • Március 15. Petőfi Szavalóverseny

-Markó-Martonosi Szófia 1/b. III. hely

-Ördög Vince 4/b. III. hely


  • Március 13. Mezei Futóverseny

-Buzási Hanna 2/b-6. hely

-Schleifer Máté 2/b-11. hely

-Szilléry Igor 3/b-20. hely

-Mucsi Milán 3/b-18. hely

-Huszár Eszter 4/a-8. hely

-Joó Bíborka 4/a-11. hely

-Balázs Benedek 5. o.-9. hely

-Rácz Judit 8. o.-14. hely

-Paku András 8. o.-4. hely

 

  • Március 6. Kistérségi Szavalóverseny

-Kotormán Iringó 4/a. III. hely

-Patócs Hanna 4/a. IV. hely

-Hamvas Klára 2/a. III. hely

-Körtvélyessy Lőrinc 2/b Különdíj

 

  • Március 2. Zrínyi Ilona Matematikaverseny-megyei eredményhirdetés

-Dora-Tóth Péter 2/b.-XIII. hely

 

  • Február 24. Városi Farsang

-Ludescher Borka 1/b. Őz-III. hely

-Kotormán Iringó 4/a. Űrnyúl-Különdíj

 

  • Február 12. Úszás Diákolimpia-megyei forduló

-Szatmári Máté 5. o. 50 m mell I. hely

-Szatmári Máté 5. o. 50 m gyors I. hely

 

  • Február 3. Sakk Diákolimpia-megyei forduló

-Herczeg Viktória 4/b. II. hely

-Herczeg Zsófia 1/a. I. hely

  • Január 18. Úszás Diákolimpia-városi forduló

-Szatmári Máté 5. o. 50 m mell I. hely

-Szatmári Máté 5. o. 50 m gyors I. hely

-Kovács István Botond 4/a. 50 m hát III. hely

-Kovács István Botond 4/a. 50 m gyors V. hely

-Huszár Eszter 4/a. 50 m mell IV. hely

-50 m fiú gyorsváltó II. hely (Jáksó Gergő-Kovács Botond-Oláh Máté-Szatmári Máté)


  • December 14. Aranytoll Szépíró verseny

-Joó Bíborka Ella 4/a. Különdíj

 

  • November 24. Országos Zsoltáréneklő Verseny-Budapest

-Ambrus Adél 5. ezüst minősítés

-Forrai Flóra Kata 4/a. arany minősítés

-Gulyás András 2/b. arany minősítés

-Mikula Renáta 8. arany minősítés


  • November 23. Kistérségi mesemondó verseny

-Bacsa Dorka Éva 4/a. II. hely

-Debreczeni-Beretzk Gellért 1/a. V. hely

 

  • November 15-16. Iskolai mesemondó verseny

I. korcsoport:

-Debreczeni-Beretzk Gellért 1/a. I. hely

-Dora-Tóth Péter 2/b. II. hely

-Albert Lujza 2/a. III. hely

-Csík Balázs 1/a. IV. hely

-Körtvélyessy Lőrinc 2/b. V. hely

-Kotormán Barka 1/b. VI. hely


II. korcsoport:

-Bacsa Dorka Éva 4/a. I. hely

-Patócs Hanna 4/a. II. hely

-Körtvélyessy Kata 4/b. III. hely

-Bacsa Dorka Sára 4/a. IV. hely

-Bálint Ákos 4/b. V. hely

-Szép Kristóf 3/a. VI. hely

 

  • November 16. Megyei Népdaléneklő Verseny

-Kotormán Barka Ilona 1/b. I. hely

-Forrai Flóra Kata 4/a. I. hely

-Kotormán Iringó Szejke 4/a. I. hely


  • Hebe Kft.-Nyári olvasóverseny

-Dombi-Kiss Botond 2/a. 28. hely

-Máté Imre Gergő 2/a. 30. hely

 

  • "500 ötlet, amivel jobbá tehetjük a világot" rajzpályázat

-Pál Kata 4/a. osztály-V. hely


2016/2017. tanév

  • Genius Logicus-Nemzetközi Logikaverseny

-Szép Kristóf 2/a. osztály-98% "Kiváló Nemzetközi Megoldó"

-Sütő Ákos 3/a. osztály-98% "Kiváló Nemzetközi Megoldó"

-Kis Izabella 4/a. osztály-98% "Kiváló Nemzetközi Megoldó"

-Nagy Máté 4/a.-98% "Kiváló Nemzetközi Megoldó"

-Hegyes Gergő 4/b. osztály-103% "Kiváló Nemzetközi Megoldó"

 

  • 2017. június Tudásbajnokság

Szép Kristóf 2/a. osztály, matematika-Arany fokozat

Nagy Nimród 2/b. osztály, környezetismeret-Arany fokozat

Balázs Benedek 5. osztáy, matematika-Arany fokozat

Kardos Gergő 5. osztály, természetismeret-Arany fokozat

Albert Aurél 6. osztály, matematika-Arany fokozat

Gyovai Balázs 6. osztály, matematika-Arany fokozat

Paku András 7. osztály, matematika-Arany fokozat


  • 2017. május Szatmár Bio rajzpályázat

-Juhász Alexandra 6. osztály-II. hely

 

  • 2017. Pünkösdirózsa festőpályázat-Törökszentmiklós

-Deák Elena Mira 1/b. osztály-különdíj

-Aracsi Bence 1/b. osztály-I. hely

-Barankai Luca 1/b. osztály-II. hely

-Varga Szabolcs 1/b. osztály-különdíj

 

  • 2017. május 29. "Református vagyok" rajzpályázat

-Kapás Eszter 4/b. osztály-I. hely

-Csíkos Zille 4/b. osztály-II. hely

-Olasz Linett 4/b. osztály-különdíj

 

  • 2017. május 26. Városi Fizikaverseny

-Benák Ede Árpád 7. osztály-I. hely

 

  • 2017. május 22-23. Rigó Énekeljen! környezetismeret csapatverseny-országos döntő

-3/a. osztály csapata: X. hely

Csapattagok: Bacsa Dorka Éva, Gyovai Leila, Jéga-Szabó Zsuzsanna, Patócs Hanna

  • 2017. május-110 éves a könyvtár c. rajzpályázat

-Andréka Viktória 1/b. osztály-I. hely

-Albert Lujza 1/a. osztály-II. hely

-Rácz Miklós 1/b. osztály-III. hely

-Máté Imre Gergő 1/a. osztály-különdíj

 

  • 2017. május 12. Mazsi Matek matematikaverseny-Hajdúböszörmény

-Kapás Kamilla és Vanderstein Sámuel 2/b. osztály-IV. hely

-Benák Adrián és Szép Kristóf 2/a. osztály-VII. hely

 

  • 2017. május 8. XIII. Imolya Sándor Matematikaverseny

-Benák Ede 7. osztály-V. hely


  • 2017. május Tudásbajnokság-megyei döntő

-Paku András 7. osztály-IV. hely

-Balázs Benedek 5. osztály-VI. hely

-Szép Kristóf 2/a. osztály-VII. hely


  • 2017. május Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny-megyei döndő

-Nagy Attila 7. osztály-VII. hely

 

  • 2017. május 6.  XXIV. Alföldi Állattenyésztési és Mezőgazda Napok rajzversenye

Albert Lujza 1/a. osztály-Különdíj

Dékány Anna 1/a. osztály-Különdíj

Dora-Tóth Péter 1/b. osztály-II. hely

 

  • 2017. május 6. Szeged-Kerékpáros Iskolai Kupa megyei döntő

-Dámics Ákos 8. osztály-II. hely

 

 

  • 2017. május 4. Városi Matematika Verseny

-Balázs Benedek 5. osztály-I. hely

-Benák Ede 7. osztály-III. hely

-Paku András 7. osztály-VI. hely

 

  • 2017. május 3. Megyei matematika verseny

-Benk Gergely 4/b. osztály- XII. hely

 

 

  • 2017. április 21. XVIII. Országos Bibliai Történetmondó Verseny

-Gyovai Balázs VI. osztály-VI. hely

 

  • 2017. április eleje Országos Sakk Diákolimpia

-Herczeg Viktória 3/b. osztály-III. hely

 

  • 2017. április 20. "Mondd szépen" Angol nyelvű szépkiejtési verseny

-Héjja Hunor 5. osztály-II. hely

 

  • 2017. április 12. Városi Népdaléneklő Verseny

-Gyöngyvirágok-I. hely

Bujdosó Zsófia, Apró Anna, Nagy Emese, Laczi Dominik, Varga Hunor, Harangozó Zorka

-Vásárhelyi kislegényök-I. hely

Lázár Bertalan, Lantos Boldizsár,Balázs Ádám, Benk Gergely, Farkas Richárd

-Vásárhelyi vadvirágok-II. hely

Albert Adél, Bacsa Dorka Éva, Kovács Krisztina, Pál Kata, Kotormán Iringó, Bányai Boglárka

-Búzavirágok-III. hely

Forrai Flóra, Forgó Fanni, Bacsa Dorka Sára, Ördögh Vince,Bacsa Kristóf

 

  • 2017. április 10. "Hitünk hősei" Egyháztörténeti Verseny

-Halmai Dávid 8. osztály-III. hely

 

  • 2017. április 10. Városi Helyesírási Verseny

-Mérges Anna 2/a. osztály-VI. hely


  • 2017. április 8. Pangea-Országos döntő

-Benák Ede Árpád 8. osztály-VII. hely

 

  • 2017. április 7. Tiszafüred-Református Iskolák III. Matematika csapatversenye-IV. hely

-Benk Gergely 4/b., Hegyes Gergő 4/b., Hodoniczki Richárd3/a., Sütő Ákos 3/a. osztály

 

  • 2017. április 7. Mezőtúr-Református Iskolák Úszóversenye

-Szatmári Máté 4/b. osztály-I. hely

-Gyorsváltó-II. hely

A váltó tagjai:

-Farkas Richárd 4/b. osztály

-Kecskeméti Botond 4/a. osztály

-Kovács Botond 3/a. osztály

-Szatmári Máté 4/b. osztály


  • 2017. április 7. XX. Csecsemő- és Kisdedgondozó Verseny-II. hely

-Héjja Berill, Piros Regina, Szabó Szimonetta 8. osztály


  • 2017. április 6. Kerékpáros Iskola Kupa

-Dámics Ákos 8. osztály-I. hely

-Papp Sebestyén 8. osztály-II. hely

-Kristó Ildikó 8. osztály-I. hely

 

  • 2017. április 5. Kis-Platán Matematikaverseny

-Szép Kristóf 2/a. osztály II. hely

-Kapás Kamilla 2/b. osztály IV. hely

-Gál Emma 3/b. osztály VII. hely

-Sütő Ákos 3/a. osztály X. hely

-Benák Flóra 4/b. osztály VIII. hely

-Benk Gergely 4/b. osztály IV. hely


  • 2017. április 4. Városi Történelem Verseny

-Halmai Dávid 8. osztály-I. hely

-Nagy Alex 7. osztály-II. hely

-Nagy Attila 7. osztály-VI. hely

 

  • 2017. március 24. Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny

-7. osztály csapata II. hely

csapattagok: Kovács Attila, Paku András, Oláh János, Virág Bence

 

  • 2017. március 23. "Mese a természetben, természet a mesében" vetélkedő

-3/a. osztály csapata II. hely

csapattagok: Albert Adél, Hamvas Gellért, Pál Kata

 

  • 2017. március 21. Kistérségi Szavalóverseny

-Körtvélyessy Lőrinc 1/b. osztály V. hely

 

  • 2017. március 17. Zrínyi Matematikaverseny

-Hegyes Gergő 4/b. osztály-megyei VIII. hely

 

 

  • 2017. március 16. Iskolai Szavalóverseny I. korcsoport

-I. hely Körtvélyessy Lőrinc 1/b. osztály és Gulyás András 1/b. osztály

-II. hely Berecz Júlia 2/b. osztály és Albert Lujza 1/a. osztály

Különdíj: Hamvas Klára 1/a. osztály és Kapás Kamilla 2/b. osztály

 

  • 2017. március 16. Iskolai Szavalóverseny II. korcsoport

-I. hely: Forrai Flóra 3/a. osztály és Gyovai Leila 3/a. osztály

-II. hely: Ambrus Adél 4/b. osztály és Szilágyi Kende 4/a. osztály

-III. hely: AlbertAdél 3/a. osztály és Kolozsi Kitti 4/a. osztály

 

  • 2017. március 10. "Csodát virágzik a jelen"-Nyíregyháza

-Kotormán Iringó Szejke 3/a. osztály-népdal I. hely

-Bozsér Laura 4/b. osztály-rajz I. hely

-Bacsa Dorka Éva 3/a. osztály és Kardos Gergő 5. osztály-néptánc III. hely

-Ambrus Adél 4/b. osztály-anyanyelv III. hely

 

  • 2017. március 10. Petőfi Szavalóverseny

-Kolozsi Kitti 4/a. osztály II. hely


  • 2017. március 7. Kodály Emlékverseny-V. hely

a csapat tagjai:

5. osztály: Csíkos Enéh és Körtvélyessy Luca

7. osztály: Mikula Renáta, Nagy Attila, Nagy Alex és Rácz Judit

 

  • 2017. március 4. Városi farsang

-Kiszel Jennifer és Szilágyi Lilla 4/b. osztály II. hely

 

  • 2017. március 4. Megyei Sakk Diákolimpia

-Szép Kristóf 2/a. osztály II. hely

-Herczeg Viktória 3/b. osztály I. hely

-Kis Izabella 4/a. osztály III. hely

 

  • 2017. február 25. Jó sportoló-jó tanuló-díj

-Szatmári Máté 4/b. osztály

-Balázs Benedek 5. osztály

 

  • 2017. február 24. Városi Terematlétika verseny-súlylökés

-Aranyi Vivien 5. osztály III. hely

 

  • 2017. február 6. Megyei Úszó Diákolimpia

-Szatmári Máté 4/b. II. hely

 

  • 2017. január 23. Városi Úszó Diákolimpia

-Kovács Botond 3/a., Farkas MátéSzatmári Máté 4/b., Kecskeméti Botond 4/a. III. hely

-Szatmári Máté 4/b. I. hely

 

  • 2017. január 12. Aranytoll-városi szépíró verseny

-Joó Bíborka 3/a. osztály különdíj


  • 2016. december 1. Kányádi Sándor Szavalóverseny

-Hévízi Regina 8. osztály I. hely

 

  • 2016. november 17. ABCDays, angol nyelvű országismereti verseny

-Borbás Ákos, Kovács Attila és Paku András 7. osztály IV. hely


  • 2016. november 10. Kistérségi Mesemondó verseny

-Bacsa Dorka Éva 3/a. II. hely

-Körtvélyessy Lőrinc 1/b. V. hely

 

  • 2016. november 10. Iskolai Mesemondó verseny

-Bacsa Dorka Éva  3/a. és Kolozsi Kitti 4/a. I. hely

-Ambrus Adél 4/b. és Bacsa Dorka Sára 3/a. II. hely

-Bacsa Kristóf 3/a. és Szabó Kincső 3/b. III. hely

 

  • 2016. november 9. Iskolai Mesemondó verseny

-Berecz Júlia 2/b. és Körtvélyessy Lőrinc 1/b. I. hely

-Hamvas Klára 1/a. és Gulyás András 1/b. II. hely

-Túri-Kovács Barnabás 1/a. és Szép Kristóf 2/a. III. hely

 

 

  • 2016. október 28. Debrecen, Református Iskolák XX. Országos Tanulmányi Versenye

-Balázs Benedek 5. osztály-matematika IX. hely

-Benák Ede Árpád 7. osztály-matematika XI. hely

-Ambrus Adél és Balázs Ádám 4/b. -bibliaismeret IX. hely