A Városi televízió híradása:
A maszkabál a legvidámabb mulatság! Életképek a pénteki farsangról...
Megkezdődött a kézilabda diákolimpia! Hajrá Fiúk!
Kézi megyei bajnokság 1. meccs Tiszaparti Ált. Isk. ellen 30-20-ra nyertünk.
Második meccsre elfogyott az erő, és kicsit megijedtek az ellenféltől a gyerekek. Kikaptunk, de kedden majd újult erővel megyünk!
Eredmények és további fotók a következő nap alkalmával!
Informatika versenyen járt a Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Technikumban két 8.-os diákunk: Forrai Richárd Antal és Kapocsi Zsolt.
Ricsi 3. helyezést ért el a versenyben.
Felkészítőjük:
Balázsné Mónus Anikó tanárnő volt.
Gratulálunk!
Vikulov Oleksandr
2.b osztályos tanuló az „Aranytoll” városi szépírási versenyen 3. helyezést ért el mutatós írásával!
Tanítói:
Lantosné Schmidt Klára és Domokos Szabina.
Szeretettel gratulálunk!
Lego alkotásokkal telt meg a Szőnyi!
A kiállítás óvodás csoportok részére látogatható. Bejelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: +3630/9983155
SZÉPEN ÍRVA!
Mindig nagy figyelemmel segítjük a nálunk befogadott ukrán menekült családok gyermekeinek a fejlődését. Most a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskolába járó Vikulov Oleksandr részt vett az „Aranytoll” városi szépírási versenyen, és igen szépen teljesített! Gratulálunk!
Január 23-án a 7.a osztály, január 30-án a 7.b osztály diákjai vettek részt erőpróbát igénylő rendhagyó testnevelés órán, falmászáson Békéscsabán. A test edzése mellett a csoportok ellátogattak Munkácsy Mihály festőművész városában a Jókai színházba és Békéscsaba szlovák tájházába. Értékes napok voltak ezek az osztályok életében!


































































































